BRATERSTWO POLSKO - ROSYJSKIE

ZADAJ PYTANIE

Odpowiedź do 24 h

PYTANIE DO BPR: Data: 2017-01-12 20:00 NICK: Anto Temat: Jerzy Tyc KURSK Wiadomość: Jak obecnie wygląda Wasza współpraca z Jerzym Tycem i Stowarzyszeniem "Kursk" ? Dlaczego nie uczestniczycie w pracach " Kurska" ? Dlaczego tak mało informacji znajduję na Waszym Facebooku ?

 

Odpowiedź 48 h do wglądu:

Współpracowałem z Jerzym Tycem, i tą współpracę oceniam bardzo wysoko. Teraz zajmuję się i prowadzę BPR, jak pan sam widzi organizacja jest wszechstronna, głównie opiera się na pracy z ludźmi. KURSK naprawia pomniki i to jest wielka sprawą, za co Jerzego bardzo cenię.

 

Rusofobie w Polsce dzielimy na dwa główne elementy:

1) Przeciwdziałanie Rusofobii: Praca z ludźmi, kształtowanie oraz edukowanie ideologiczne, czego następstwem ma być zmiana nastawienia naszego społeczeństwa do Federacji Rosyjskiej

2) Usuwanie skutków rusofobii; naprawianie rekonstruowanie, miejsc pamięci w tym cmentarzy pomników itp.

 

I tak usuwanie skutków rusofobii jest bardzo ważne, ale głównym i najważniejszym elementem tej układanki jest usuwanie przyczyn rusofobii. Jak nie zneutralizujemy w naszym społeczeństwie fobii, narzuconej nam przez obce siły, które ostatnio wjechały do Polski, to pomniki będziemy musieli wiecznie naprawiać, bo będą dewastowane i tak w koło bez końca…

 

Do głównych zadań BPR należy :

1. Krzewienie oraz propagowanie dobrych stosunków Rosją

2. Przeciwdziałanie rusofobii punkty w/w 1/2 , 2/2

3. Przeciwdziałanie w Polsce propagowaniu banderyzmu i faszyzmu.

4. Rozwój kulturalno społeczny na wielu szczeblach w celu pogłębiania przyjaźni polsko – rosyjskiej

5. I wiele innych zadań ujętych w regulaminie organizacji…

 

Szczerze mówiąc, cały czas jestem otwarty na współprace, najmniejszy gest ze strony Jurka i myślę, że wszystko wróci do normy. Jak Jurek to przeczyta to „mówię mu moje zasady się zmieniły”:) On będzie wiedział o co chodzi. A publikuje nie ukazuja się w BPR bo nikt mi nic nie wysyła. Kiedyś ja Jurka promowałem, to Internet był zapchany Kurskiem, teraz nie wiem, kto u niego promocje robi, ale to nie moja sprawa.

© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode